Choice31. Хто ми, про що ми і навіщо

Наша історія почалася у 2006 році. Choice31 у ті далекі часи ще не було, але саме тоді з’явилася перша компанія Netpeak Group і ми розпочали готувати нові кадри для digital та IT сфери. 

Команда ставала дедалі більшою, у групі з’являлися нові компанії, а це означало, що Netpeak постійно потребував свіжих талантів. Так запустилися програми стажувань, інтернатури, навчання для бажаючих потрапити до digital та IT. 

А у жовтні 2021 року “нетпіковці” Артем Бородатюк та Євгенія Глізер створили онлайн-університет – саме так, Choice31. Українці – неймовірно освічена та талановита нація, тож й освітніх проєктів у нас завжди вистачало. Навіщо ж тоді знадобився ще й Choice31? 

Choice31

  • afwfawafwfa
  • afwaawfwaf
  • прррррррррррррр
  • проропророор

 

Євгенія Глізер – CEO, co-founder Choice31. Digital маркетолог, починала як помічниця маркетолога, згодом працювала Business Development Director у iProspect Ukraine, а також СЕО GeniusAcademy. Створила стратегію для 23 проєктів. 

Навчила 2321 студентів стратегії за 5 років викладання на курсах з digital-маркетингу. Середня оцінка студентів 9,6 з 10. Амбасадор Women in Tech в освіті. У вільний від роботи час танцює бачату, латину, а досвід у танцях навіть більший, ніж у стратегії – 16 років.
Артем Бородатюк – серійний підприємець у галузі інтернет-маркетингу, SaaS та управління проєктами. Засновник групи компаній Netpeak Group, до компаній якої часто працевлаштовуються випусники Choice31 (найчастіше до Netpeak агентства та RadASO). 

Посів 5 місце у Топ-50 українських підприємців за версією видання MC.Today. Захоплюється футзалом. 
Справа в тому, що ми створили наш онлайн-університет саме для світчерів – людей, які змінюють професію. Або “світчаться” у своїх навичках. Або у своєму житті. Choice31 – це завжди про вибір та про зміни. 

Адже одна справа, коли ти вже у digital сфері і йдеш прокачувати свої навички. А інша – коли ти вчителька, будівельник, менеджер з продажів, тренерка (підстав свою професію) і хочеш перейти до digital чи ІТ. 

Зміна професії потребує особливої навчальної методології та підходу. Правда так хочеться, щоб у тебе повірили, сказали: так, ти все робиш правильно, тобі вдасться! Choice31 може стати твоєю лагідною підтримкою на цьому шляху, а іноді – дасть маленького копняка, якого давно бракувало, щоб почати рухатись. 

Будь-яка онлайн-школа, сайт чи YouTube може дати тобі контент, з якого ти дізнаєшся багато корисного. Але чи зможеш ти так отримати головне – спільноту однодумців, людей, які в тебе вірять, а ще знання та навички, з якими ти зможеш працевлаштуватися? Питання риторичне. Не будемо багато писати про це, адже так може кожен. Дивися справжні відгуки реальних людей, які вже пройшли шлях світчерства. 
Йой, а про що це ми починали… Точно, історія Choice31. На старті ми запустили навчання трьом професіям: ASO (просування мобільних додатків), SEO (просування сайтів) та PPC (контекстна реклама). А за кілька місяців трапилася повномасштабна війна, тисячі людей втратили роботу і нам також довелося змінити свої плани. 

У липні 2022 ми запустили безкоштовний онлайн-курс “How to be brave like Ukraine” у співпраці з Міністерством цифрової трансформації. Курс доступний українською та англійською мовами і покликаний відкрити сутність (сміливість) нашої країни для кожного.

У серпні 2022 Choice31 відібрали для участі у проєкті IT Generation від Міністерства цифрової трансформації та партнерів. В межах проєкту ми надали 36 українцям можливість безкоштовно отримати нову digital професію. 

У листопаді 2022 ми увійшли до складу української делегації на WebSummit – головній стартап-події світу, яка проходить у Лісабоні, Португалія. Це саме той момент, коли ми аж самі собою пишалися (можна ж трошки, правда?). 

Цього ж місяця ми надали безкоштовні місця для навчання українкам в межах проєкту Women For The Future від Happy Monday. Проєкт підтримали ООН Жінки. 
Ми зрозуміли, що прагнемо не лише навчати, а допомагати кожному знайти саме Своє місце. Коли людина змінює професію, нею керує головне бажання: отримати роботу. Адже страшно докласти стільки зусиль, щоб усе виявилося дарма. Так почала трансформуватися наша місія. 

Зараз Choice31 – це не просто онлайн-університет, це ціла екосистема.

Це місце, де кожен може пройти шлях від пошуку себе до опанування нової професії і, нарешті, до працевлаштування. Для цього ми проводимо кар’єрні консультації, допомагаємо створити круте резюме, успішно проходити співбесіди. 

А ще – створили Центр Кар’єри і, звісно, продовжуємо навчати ще більшій кількості професій. А що дуже важливо – лише тим професіям, які потрібні на ринку digital та IT. 

Пссс… То як щодо нової професії? 

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію