Консультація по зміні професії

від компанії карʼєрного розвитку Choice31

Безкоштовно допоможемо тобі обрати діджитал-професію до душі!

Отримай
план розвитку
в новій професії
Забронювати консультацію
Пропущена цифра не стане перешкодою для змін. Куди писати?
Viber
Telegram
Whatsapp
Messenger

Попередній відбір: ми працюємо тільки з найбільш вмотивованими людьми, тому не беремо усіх бажаючих, а проводимо ретельний відбір. Ми за екологічне та свідоме навчання – маніпулювати простіше всього, тому відверто говоримо Choice31 не для всіх. Якщо ти готовий багато і старанно навчатись та працювати, змінювати життя через зміну професії – ласкаво просимо. Реєструйся та проходь анкетування.

Прагнеш опанувати професію в ІТ або діджитал, але не хочеш кодити? Приходь на консультацію, якщо не знаєш з чого почати.
Уяви, що діджитал-світ — це море. Задача консультації — стати для тебе маяком.

Ти позбудешся страху самотності на цьому шляху та отримаєш можливість “плисти” впевнено за обраним напрямом.

Ми "підсвітимо" шлях до майбутньої професії. Проаналізуємо твої ресурси (досвід, якості та навички). Допоможемо обрати професію, яка підходить саме тобі.

Більшість людей не мають стратегії побудови своєї кар'єри та не розуміють, з чого почати пошук роботи. Так, найважче – це почати. Тож найкраще це робити тоді, коли маєш підтримку. Кар’єрний експерт зможе тебе підтримати у цьому складному рішенні та допоможе з пошуком професії.

15 хвилин розмови з експертом онлайн-університету Choice31
Відповідь на питання, яка професія тобі підходить
Матеріали для пошуку і аналізу себе.
PDF-гайд про професію, яка може стати саме Твоєю
Після спілкування з кар’єрним експертом Choice31 ти знатимеш:
1
Яка діджитал-професія підходить саме тобі
Ти дізнаєшся, де твої якості, навички та досвід будуть найбільш корисними. Знайдеш свій perfect match та роботу, з якою ти полюбиш понеділки.
2
Як провести самоаналіз та переконатися у правильності свого вибору
Ти отримаєш матеріали, які допоможуть тобі провести SWOT-аналіз, визначити свої переваги та слабкості та зрозуміти, куди рухатись далі.
3
Як почати безкоштовно і спробувати себе в новій професії
Експерт розкаже тобі, як отримати більше інформації про професію та “затестити” її. Звертайся – поділимось усім, що знаємо самі!

І найголовніше – кар’єрна консультація позбавить від страху почати. Ми дамо не лише мотивацію та підбадьорення а відповідь на головне питання: ким ти можеш стати, навіть коли виріс.

Ми допоможемо зробити шлях до твоєї цілі зрозумілим та комфортним.

Зрозуміло,
але чому ви?

Сhoice31 - онлайн-університет сучасних знань та професій. Ми створюємо безпечне середовище, в якому можна спокійно шукати себе, опанувати нові навички або здобувати професію.

Ми — практики
Сhoice31 створений реальним бізнесом — групою компаній Netpeak. Ми — частина ринку, тож добре розуміємо, які люди йому потрібні.
Знання ≠ контент
Знання, які допоможуть тобі зростати не лише у роботі, але й у звичайному житті. Почни мислити ширше, не боятися експериментів і навчатися на помилках.
Топимо за науку
Для того, щоб розворушити твої нейрони, ми використовуємо силу науки. Усі лекції тривають в середньому 18 хвилин.
Чесні з собою та іншими
Брехати і маніпулювати найпростіше. Ми не шукаємо легких шляхів, тому завжди говоримо прямо та чесно. Сhoice31 не для всіх, але якщо ти готовий багато і старанно працювати, змінювати себе та своє життя за допомогою професії, ласкаво просимо!
Отримати консультацію від Choice31