Майстер спорту, тренер і PPC-фахівець

24 Квітня 2022

У 15 років я втекла з дому, якимось дивом влаштувалась на трикотажну фабрику. Працювала у дві зміни, щоб була можливість орендувати житло та виживати. Приблизно через рік я зрозуміла, що так далеко не заїду. Працюєш багато, а платять мало, бо неповнолітня.

Тож я вирішила перебратися до столиці – влаштувалася менеджером із продажу металопластикових вікон. Працювала там два роки, доки не побачила відео чемпіонату з pole dance. Я загорілася! Сидячи в офісі, я зрозуміла, що перебуваю не на своєму місці.

Мені хотілося руху, відчувати себе живою і в цьому мені допомогла акробатика. Я постійно вчилася – почала працювати тренером, пройшла курси масажу та першої медичної допомоги. Коли я зрозуміла, наскільки багато на заняттях дітей із ДЦП, я пішла волонтером до центру реабілітації.

Це було складно – між своїми уроками я бігала до центру, ще займалася пауерліфтингом. За шість місяців я виконала норматив і стала майстром спорту України зі станової тяги.

У такому шаленому темпі я жила десять років. Я зрозуміла, що більше фізично не потягну, хочу працювати мізками.

Попри те, що я весь час вчилася, я завжди вважала, що я «тупа, як валянок», але мені пощастило з коханою людиною. Він став для мене стимулом для старту у зміні професії. За рекомендацією він знайшов онлайн-курси з PPC. Переконав мене, що все зможу!

Отже, завдяки своєму чоловікові – я зараз студентка онлайн-університету Choice31.

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію