Майстер спорту, тренер і PPC-фахівець

24 Квітня 2022

У 15 років я втекла з дому, якимось дивом влаштувалась на трикотажну фабрику. Працювала у дві зміни, щоб була можливість орендувати житло та виживати. Приблизно через рік я зрозуміла, що так далеко не заїду. Працюєш багато, а платять мало, бо неповнолітня.

Тож я вирішила перебратися до столиці – влаштувалася менеджером із продажу металопластикових вікон. Працювала там два роки, доки не побачила відео чемпіонату з pole dance. Я загорілася! Сидячи в офісі, я зрозуміла, що перебуваю не на своєму місці.

Мені хотілося руху, відчувати себе живою і в цьому мені допомогла акробатика. Я постійно вчилася – почала працювати тренером, пройшла курси масажу та першої медичної допомоги. Коли я зрозуміла, наскільки багато на заняттях дітей із ДЦП, я пішла волонтером до центру реабілітації.

Це було складно – між своїми уроками я бігала до центру, ще займалася пауерліфтингом. За шість місяців я виконала норматив і стала майстром спорту України зі станової тяги.

У такому шаленому темпі я жила десять років. Я зрозуміла, що більше фізично не потягну, хочу працювати мізками.

Попри те, що я весь час вчилася, я завжди вважала, що я «тупа, як валянок», але мені пощастило з коханою людиною. Він став для мене стимулом для старту у зміні професії. За рекомендацією він знайшов онлайн-курси з PPC. Переконав мене, що все зможу!

Отже, завдяки своєму чоловікові – я зараз студентка онлайн-університету Choice31.

Читати іншу історію