Історії випускників та
студентів Choice31

ASO specialist
Аліна Хрещенко
Проаналізувати, що тобі подобається, і знайти себе в ASO

Проаналізувавши свої сильні сторони, весь попередній досвід, що мені реально подобалось і що ні, я прийшла до того, що я і далі хочу працювати з мобільними додатками, але як спеціаліст з просування. 

Обрала ASO, бо в просуванні додатків можна бачити і об’єктивно оцінювати результати своєї роботи дуже швидко.

Читати історію
Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Іра Романюк
Перетворити кризовий момент у час для опанування професії

Я цікавилася маркетингом раніше, але оскільки я працювала, вчилася і у мене була мала дитина, тому часу на своє хобі майже не було.

Ще пів року тому я була лікарем дерматовенерологом. Сьогодні я – класичний світчер і джуніор РРС-спеціаліст, який працює в компанії Netpeak.

Читати історію
Business Analyst
Олександр Довготько
Змінити 4 роботи, щоб знайти себе в бізнес-аналізі

Після того, як закінчив університет, повністю в фінансах розчарувався. Не хотів займатися цим. 

Розглядав можливість займатися фінансовою або банківською справою в симбіозі з ІТ. Наприклад, розробка якихось фінтех продуктів, систем для банківських установ.

Тому вирішив піти в айтішку. Вибрав саме бізнес-аналіз, тому що мені здалося, що це мені найбільше підходить.

Читати історію
Business Analyst
Дарина Бабич
Професія бізнес-аналітика, як логічне продовження кар’єри

На позиції операційного менеджера я почала стикатися з багатьма продуктовими завданнями: впровадженням нових сервісів, з різними додатковими функціоналами. Це якось органічно підвело мене до того, що я почала працювати частково, як бізнес-аналітик.

Тому органічним наступним кроком якраз було те, що я почала шукати для себе курси, які б дали мені бачення того, що таке бізнес-аналітик, з чим він працює, які в нього обов’язки, що в них входить/не входить, куди він може розвиватися далі.

Читати історію
Project Manager
Ганна Сафонова
Зі спортивною цілеспрямованістю у професію Project Manager-а

У мене 2 вищих освіти: перша – міжнародні відносини та політолог, друга – тренер з фізичного виховання та олімпійських видів спорту.

Ще навіть до початку війни я стала думати про те, що мені дуже цікаво спробувати щось нове. І оскільки я вже займалася трошки маркетингом і багато проджект менеджменту було в моєму житті, тому що мені потрібно було організовувати роботу спортивного клубу.

Тому десь понад рік я намагаюся отримувати додаткові знання. І тому я прийшла в Choice31

Читати історію
Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Іра
Я Іра, класичний світчер. В минулому – лікар дерматовенеролог

В лютому закінчила PPC 4.0. Хочу поділитися своїми враженнями від курсу. Я навчалась по грантовій програмі, пройшла конкурс в декілька шкіл в рамках IT Generation. Рада, що зупинила свій вибір саме на Choice31.

Читати повністю
Project Manager
Ірина Кукушка
Попередній досвід допоміг стати Project Manager-ом

Працювала за спеціальністю – була бухгалтером.

Мені подобається комунікувати з людьми, спілкуватися, організовувати процес роботи, збирати інформацію так, щоб в результаті вийшов цікавий продукт, який би задовольнив обидві сторони – клієнт би отримав те, що він хоче, а розробники отримали задоволення від самого процесу та від того, що клієнт задоволений.

А в бухгалтерії я завжди любила цифри, таблички, аналізувати усе це. І вважаю, що це також корисно для проджект менеджера – для організації роботи, формування бюджетів.

Читати історію
ASO specialist
Яна Іщенко
Класний курс на який є запит і поза межами України

По-перше, дякую за курс – він конструктивний, без води та по факту. Я – світчер, мені цей курс дав повне розуміння про функціонал та об’єм роботи яку виконує ASO-спеціаліст. Я отримала круті базові знання, які допоможуть мені розвиватися у даному напрямку.

Читати повністю
ASO specialist
Микола
Можливість навчатись у лекторів з RadASO — безціннна

Теоретична частина курсу дуже крута, мені було цікаво навчатись. Ментор був радий допомогти та завжди відповідав на питання змістовно та інформативно. Мені було дуже приємно з нею спілкуватись, бо вона не лінилась максимально розкрити відповідь на будь-яке запитання. Було багато цікавих авторитетних лекторів: особливо хочу відмітити лекторів з RadASO, бо це найкращі спеціалісти у цій сфері і можливість навчатись саме у них — безціннна.

Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Ірина
Я тепер не боюсь залишитись без роботи

Безмежно вдячна за курс, він супер. Мені дуже сподобалось, що викладачі на курсі – практики.

Читати повністю
ASO specialist
Михайло
Не хочу їхати із Choice31

ASO specialist
Єлизавета
Хочеться стерти собі пам’ять і пройти курс заново

Команда, хочеться сказати велике спасибі всій вашій команді за найкрутіший проєкт. Той випадок, коли хочеться стерти собі пам’ять і пройти курс заново. Я вже рекомендую ваші курси своїм знайомим та друзям і продовжуватиму це робити.

Особисто мені сподобалося абсолютно все. Відмінні лектори, чудово організований зв’язок із ментором, матеріал подано доступно і зрозуміло навіть для того, хто ніколи раніше не стикався з IT та ASO.

Дякую вам за знання, за досвід. За те, що я тепер точно знаю, що я хочу робити. І якщо мене спитають “А як ти себе бачиш через 5 років”, у мене точно буде що відповісти 😉

Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Оксана
Навчання PPC

Плюси курсу:

Зручна онлайн-платформа для навчання. Теми з налаштування пошукової реклами та КМС представлені дуже добре. Лектори добре викладали матеріал на онлайн-лекціях та проводили практичні онлайн-заняття (особливо відзначу Діану Корсун). Дуже хороша ідея – воркшоп з з налаштування пошукової реклами.

ASO specialist
Олександра
Враження від навчання ASO

Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Тетяна
Ні на секунду не пожалкувала, що обрала Choice31

Весь курс мене не покидає відчуття, що тут люди «горять» своєю справою. Тут є все, що потрібне для навчання.

Читати повністю
Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Отримала оффер
Працевлаштування – це навичка

Молдова
Станіслав
Я поглинув цей курс як неймовірно приготовану страву

У Choice31, як і в нашому потоці ASO 4.0, я зустрів людей, які отримують задоволення від того, що хтось став розумнішим, добрішим, гармонійнішим.

Читати повністю
Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Анна
Усі лектори справжні професіонали своєї справи

Перш за все, хочу подякувати за команду фахівців. Усі лектори справжні професіонали своєї справи і було видно як намагаються максимально поділитись з нами власним досвідом та знаннями.

Читати повністю
ASO specialist
Тетяна
Про курс ASO

Ужгород
Аліна Коворданій
Прокачала свої знання у SEO

Коли я натрапила на рекламу від онлайн-університету Choice31 і там було написано, що вони є партнерами Netpeak Group, то одразу записалась. Поясню чому: якщо ви не в інтернет-маркетингу, то можливо не знаєте, що компанія Netpeak досить довго на ринку і має надзвичайно хороші результати, свої власні проєкти та продукти з інтернет-маркетингу.

Читати повністю
ASO specialist
Микола Левченко
Подвійне світчерство

Минулого року я вже подумав, що можливо, потрібно щось міняти. Мені захотілося кардинальних змін, бо до того я в основному працював в товарці. Я почав дивитися в сторону цифрових продуктів – додатків. Тому що смартфони – на сьогодні це не розкіш, а необхідність. Смартфон є в кожного.

Я розумів, що додатки будуть тільки набирати обертів в майбутньому, вони не будуть зупинятися чи спадати, а навпаки – ця індустрія буде рости. І тоді у мене почали з’являтись думки – як в цю нішу потрапити.

Читати історію
Project Manager
Владислав Гулевський
З банківської сфери до Project Manager в ІТ

До цього я взагалі не мав досвіду в діджитал, тому що працював в банку, а згодом – у приватній компанії. Тобто, це мої перші кроки в цьому напрямі. Вирішив змінити роботу через багато причин. Перш за все я розумію, що за ІТ – майбутнє. Звісно, це дуже поширена думка, але це дійсно так. Також моя дівчина працює SEO-спеціалістом в ІТ-компанії. А ще я просто не бачив кар’єрного розвитку саме у своїй спеціальності.

Читати історію
ASO specialist
Євген
Обрав професію ASO

Дякую за круте навчання, за знання, які отримали. Надзвичайно професійна та висококваліфікована команда та лектори.
 
Ну і дякую за всю допомогу та підказки, які були впродовж всього періоду – це дуже цінно)

І окремо хочу подякувати Вікторії Фєдосєєвій, що направила мене в правильне русло і показала вектор майбутнього! Дякую)

Webflow Developer
Ольга Любенок
UI/UX дизайнерка пройшла курс Webflow Developer

Навчання проходило у не нав’язливому форматі. Не було жорстких дедлайнів. Це дало змогу отримати відчуття задоволення від навчання, а не нервувати з приводу зірваних дедлайнів. Не було відчуття «конвеєрності». Відчувалось, що Йосип старається максимально допомогти кожному студентові.

Читати повністю
Webflow Developer
Юліана Чванова
Навчання Webflow

Ваш курс відрізняється, великою кількістю матеріалу, без води та крутим лектором 🔥 Найбільше сподобалось, що він викладався на повну котушку =) Проскочила думка, що я знаходжусь в правильному місці, і на досить непоганому рівні (хоча раніше так не думала).

Читати повністю
Business Analyst
Юлія Бажина
Навчання у блекаут

ASO specialist
Аліна
Шанс почати щось нове і ніколи на цьому не зупинятись

Першим враженням, яке з’явилось на початку курсу, були відчуття неймовірної підтримки і віри у мої сили.

Читати відгук
Фахівець з таргетованої та контекстної реклами
Галина
Не завжди все дається легко, але воно того варте

Для мене це навчання дається складно, але я розумію наскільки велика робота здійснюється викладачами. І безпосередньо Дімою (лектором) на цьому тижні, який є дуже терплячим з одного боку, але і викладачем, який змушує думати, з іншого. Після 5-7 переглядів уроків, таки з’являється розуміння, що і для чого треба робити.

Також дякую вам, студенти, за обговорення питань і допомогу. Коли я вночі розбираюсь з чимось, я заходжу в чат і читаю обговорення і інколи це допомагає швидше розібратись.

ASO specialist
Ольга Прудка
Враження від навчання

Webflow Developer
Віктор Міхалевич
Я отримав новий досвід і знання, а такі речі завжди так чи інакше змінюють життя

До цього я проходив лише один курс по дизайну. Там уроки були в записі, тут живі лекції та підтримка. Це набагато краще. Підтримка кураторів також була важлива і доречна. 

Читати повністю
Project Manager в ІТ
Опанувати професію з нуля – можливо
Головне також докладати зусиль

Webflow Developer
Анна Сахно
Webflow для веб-дизайнера

Я веб-дизайнер з досвідом, але пішла на курс, бо хотіла опанувати Вебфлоу. Найбільше сподобалось, що є живе спілкування як з куратором так і відповіді у QA від Йосипа. Тут душевно і «по-домашньому», тут я серйозно, нема відчуття, що тебе оцінюють як в школі. 

Читати
Business Analyst
Аліна
Дякую за Спільноту

Я би хотіла сильно подякувати команді. За багато всього. І додатковий час знайшли, і запис організували, і кожен функціонал розібрали на молекули. Все по суті, з увагою до кожного питання. Дякую! Про це буде і в Miro.

Тут і зараз я хочу висловити величезну подяку саме учасникам курсу. Вчитися одне в одного – найцінніше. Вчора на додатковій сесії були навіть ті, хто встиг проінтерв‘юватися у вівторок! Дякую Вам за темп і мотивацію. Спостерігати як за кілька днів після теорії, з пустого бланку в Confluence, виростає робочий процес – це фантастика. Дякую вам за Спільноту💪🏻

Одеса
Анастасія
Обирати перспективи замість стабільності

Розглядала декілька напрямів, в тому числі ASO. Під час обговорення з консультантом Choice31 дізналася, що курс ASO починається в цей же день і вирішила що час діяти, бо можна нескінченно наважуватися, але поки не почнеш пробувати не зрозумієш, що твоє, а що – ні.

Читати історію
Краків
Олексій
Перетворив хобі на професію

Я SMM-менеджер, працюю у Польщі. Веду сторінки для кількох бізнесів. Дизайн завжди був моїм хобі, але я не займався цим професійно. Робив картинки у Canva, трохи працював у Figma. На курсі вдалося вивчити Webflow так, що зміг взяти свій перший проєкт. Тепер планую перетворити Webflow на свою основну роботу.

SEO specialist
Людмила Северин
Я хочу працювати, я хочу отримувати досвід і хочу розвиватися як SEO фахівець

На сьогоднішній день я працюю над SEO аудитом сайту банку, представники якого хочуть, щоб надалі велася оптимізація сайту, плюс чекаю на відповідь за тестовим завданням іншої компанії. Плюс є компанії, які зі мною проводять зустрічі в онлайн-форматі з питання роботи. Все це завдяки команді Choice31.

Читати повністю
Київ
Антон Пронін
Відгук про лектора Webflow

Треба сказати, що Кобі (лектор) приділяє дуже багато уваги матеріалу, до найдрібніших деталей відповідає на питання і розкриває навіть дрібні теми.

Дуже дякую Кобі і Чойс, адже допомогли мені розібратися з тим як працює вебфлоу і верстка взагалі.

Читати повністю
Вінниця
Аліна Кравченко
Від офіс-менеджера до Webflow Developer

Мені завжди хотілося займатися чимось творчим, але склалося так, що я вже три роки працюю офіс-менеджером у приватній клініці. Якось побачила рекламу і прийшла на вебінар Choice31 про Webflow. Так, це виглядало трохи складно і я насправді боялася. Але все одно пішла на курс: не пожалкувала жодного разу. Зараз розмістила своє портфоліо і набираю кейси, щоб його доповнити. Тепер гордо себе називаю Webflow Developer 🙂

ASO specialist
Віталій Губарик
Працював на будівництві, а тепер ASO-фахівець у RadAso

Після отримання професії ASO Specialist в онлайн-університеті Choice31 залишились лише приємні емоції. Навчання проходило на дуже високому рівні, підтримка куратора 24/7 та дуже круті лектори, які діляться своїми лайфхаками та порадами.

Якщо ви відчуваєте себе не на своєму місці, та хочете змінити своє життя, обирайте напрямок, а в решті допоможе Choice31.

P.S. Я працював на будівництві, а після зустрічі з Choice31 зробив свій вибір, та зараз маю офер від компанії, яка до цього була лише мрією.

Дякую Choice31❤️

Львів
Юлія
Обрала Webflow замість Tilda

Курс максимально практичний, а лектор просто вааау. Спершу було доволі складно, але усі на курсі дуже доброзичливі і з усім допомагають. Подобається нетворкінг у чаті, можна поставити будь-яке питання і отримати відповідь.

Читати повністю
Рівне
Марина
Навчання із задоволенням

Курс SEO від Choice31:
– це коли навчаєшся із задоволенням
– це сучасні методи викладання
– це практичні завдання на основі аналізу реальних сайтів
– це коли отримуєш відповіді на усі запитання
– це постійна підтримка та швидка допомога
– це команда, що надихає та стимулює до вдосконалення

Львів
Тетяна
Після декрету все лише починається

Мені 36 років і я – мама у декреті. Влітку я мала виходити на свою основну роботу, тому я задумалася про те, щоб змінити сферу діяльності.

Читати історію
Харків
Анатолій
Усе можливо. У будь-якому віці

Мені 67 років. Я закінчив факультет фізичної та квантової електроніки з червоним дипломом. Згодом пропрацював 30 років керівником лазерної лабораторії та вийшов на пенсію.

Читати історію
Project Manager
Віталій Горбунов
Враження про лекторів Project Manager в ІТ

В мене час проведений за навчанням з Choice31 був настільки приємним і захопливим, що якщо чесно важко з цим тепер розставатись. Наскільки класні лектори. В кожного свій підхід і в кожного вагони досвіду, якими вони ділились без вагань.

PPC specialist
Наталія Куліш
Враження після захисту

Після захисту пряме таке полегшення та підйом і дуже тішить, що йде така підтримка від команди, особливо від проджект менеджера відчувалася величезна підтримка.

Ніхто тебе не намагається завалити. Дуже круто, коли відзначають не те, де ти налажав, а те, в чому ти сильний! Правду говорила Аліна, що це захист не як в універі і не варто було хвилюватися! Дякую за цікавий проєкт, за занурення в реалії і за Вашу підтримку!

Project Manager
Нікіта Шостак
Project Manager в ІТ

У більшості настільки приємні спогади та відчуття після курсу, що десь усередині вони хочуть його повторити. Тим більше у нинішній час для нашої країни та наших громадян, Ви як платформа для проведення та організації навчання у подібній галузі знову нагадали нам про згуртованість та людяність, нашої незалежності вибору.

Project Manager
Навчання на курсі Project Manager в ІТ
Як це?

ASO specialist
Наталія Пономарьова
Отримала офер і стала ASO-фахівцем

Програма прописана дуже грамотно та професійно. Постійний зв’язок з лекторами та кураторами. Протягом усього курсу був зворотний зв’язок, можливість ставити запитання та отримувати на них відповіді, навіть після пройдених лекцій. Весь теоретичний матеріал підкріплювався практичними завданнями та груповими проєктами.

Читати повністю
ASO specialist
Маріана
Отримала офер після закінчення навчання

SEO specialist
Аліна
Ділиться своїми враженнями після завершення навчання професії SEO

PPC specialist
Ярослав Черкаський
Від державної служби до digital-маркетингу

Було складно, іноді дуже складно, легко не було жодного разу. Але коли я проаналізував мої знання до початку навчання і результат – зрозумів чому мене до цього не взяли інтерном. Для того, щоб отримати результат, раджу цілком поринути у навчання, намагатись витиснути максимум для себе та намагатися бути корисним для інших.

Читати історію
PPC specialist
Успішно завершила навчання
Фахівець з таргетованої та контекстної реклами

Google таблиці
Уляна
Дуже корисний курс для роботи

Переживала, що заб’ю. Типу «тааа все одно є доступ, тааа потім пройду». Але тут такого нема)

У мене поверхневий досвід роботи з таблицями, що показували, те й знаю. А на курсі прямо детально все розбирають, показують всі варіанти як зробити те чи інше.

Ну і Олександр приємний спікер)

SEO specialist
Володимир
Три місяці навчання як одна мить

Коли у березні все летіло шкереберть і ти не знав, що буде завтра, курс став тією соломинкою, за яку можна вхопитися і побачити, що поміж жахіттями війни є ще щось, є якісь плани, є бачення майбутнього, є життя! Дякую команді Netpeak, за те, що професійно і відповідально робите свою справу

Business English
Катерина Гордієнко
Раджу бізнес-англійську

Курс дуже виділяється серед усього, що мені траплялося раніше. Методологія вивчення тем дозволяла тренувати і лексику, і граматику, і аудіювання з читанням. Самі теми радували як різноплановістю, так і прагматичності, оскільки отримані знання можна відразу ж застосовувати в роботі, що допомагало закріпити матеріал.

Київ
Марина
Бачити можливості навіть в кризові моменти

Неймовірно круті лектори, все дуже доступно – я взагалі до цього ніяк не була пов’язана з мобайлом, SEO, ASO або чимось подібним, тому фактично починала з повного нуля.

Дуже сподобалися проміжний та фінальний кейс-проєкти, тому що ми працювали у групах і це супердосвід! Завдяки Choice31 я кардинально змінила своє життя, тому що тепер я сиджу вдома під ковдрою та працюю в класній креативній компанії і за це мені ще й гроші платять. Ідеально!

Читати історію
Одеса
Юлія Хлистова
Google таблиці

Мені дуже не вистачало цих знань. Тепер ту ж роботу з даними я роблю набагато швидше ніж раніше.

Читати повністю
B2B маркетинг
Сергій
Пройшов курс з B2B маркетингу

Я founder and co-founder кількох проєктів в Україні і поза нею. Я не є професійним маркетологом, але в цілому мені все дуже подобається:) P.S. Буду на інших ваших курсах.

Цілі компанії досягнуто. Тріал період для навчання на Serpstat – реально бомба, я своїм друзям та колегам показав як цим користуватися і які результати ми можемо генерувати та контролювати підрядників.

Вдячний тобі та твоєму підходу:)

Якщо кожен співробітник так веде комунікацію із клієнтом, то ця компанія приречена на успіх:)

Project Manager
Оксана
Влаштувалась на роботу під час навчання на курсі

Луцьк
Іван
Задоволений бізнес-англійською

Мені дуже сподобався курс з бізнес-англійської. Класно, що всі теми пов’язані із роботою, є можливість дізнатися багато цікавого і одразу це використовувати у своєму житті. Після курсу отримав додаткову мотивацію і перейшов в іншу компанію, міжнародну. Дякую Choice31!

PPC specialist
Катерина Тодорова
Я це зробила!

SEO specialist
Юлія
Врятуватися від вигорання та знайти улюблену професію

Вся моя сім’я працює у сфері IT, тільки я – ні. Я думала про професію тестувальника в IT ще у 2012 році, але відкрила інтернет-магазин туристичних товарів та почала займатися ним.

Читати історію
PPC specialist
Ельвіра
Майстер спорту, тренер і PPC-фахівець

Попри те, що я весь час вчилася, я завжди вважала, що я «тупа, як валянок», але мені пощастило з коханою людиною. Він став для мене стимулом для старту у зміні професії. За рекомендацією він знайшов онлайн-курси з PPC. Переконав мене, що все зможу!

Читати історію
Кривий Ріг
Людмила
Кар’єрні пригоди: від вчительки до SEO

Працювала в школі два роки вчителем географії, а потім, у зв’язку з маленькою зарплатнею, пішла працювати в автомобільний салон.

Там я пропрацювала декілька років і зрозуміла для себе, що потребую змін.

Читати історію
Харків
Артем
Обрав англійську для комунікації на роботі

Англійську вивчав у школі та університеті. Можу сказати, що знаю її на середньому рівні. Але в звичному житті мені її не доводилося використовувати. У зв’язку з війною моя компанія почала виходити на нові ринки, потрібно було швидко освіжити знання та навчитися саме професійній комунікації. В цьому курс мені допоміг на всі 100. Зараз відчуваю себе набагато впевненіше і переговори вести вже не страшно.

Харків
Катерина Озерова
Як отримати роботу ще під час навчання

Я була і торговим агентом, і менеджером, на останній такій посаді поєднувала ще й з адмініструванням сайту. Так з’явилася моя любов до сайтів.

Читати історію
Одеса
Дмитро
Використовую лексику з бізнес-англійської на роботі

Чудова подача матеріалу, багато корисної лексики. Намагався повторювати фрази за лекторами, дуже сподобалася їхня вимова і хотілося так само натренуватися. Від цього я ще далеко, але відчуваю, що зараз звучу вже краще. До того ж, вивчив багато лексики, яку тепер використовую на роботі.

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар’єрну консультацію