Кар’єрні пригоди: від вчительки до SEO

19 Квітня 2022

Мене звати Людмила, я маю дві освіти – оператор банку, а друга – вчитель географії та краєзнавчо–туристична робота. Працювала в школі два роки вчителем географії, а потім, у зв’язку з маленькою зарплатнею, пішла працювати в автомобільний салон. Там я пропрацювала декілька років і зрозуміла для себе, що потребую змін.

По рекомендації знайомих звернула особливу увагу на SEO. Оскільки ця сфера діяльності має попит, тут достатній і навіть високий рівень зарплат, а також можливість працювати віддалено, не витрачаючи на роботу увесь свій час. А я дуже ціную свій час (працюючи в автосалоні 6/7 днів на тиждень, маючи один вихідний).

Для мене SEO – це унікальна та сучасна можливість для розвитку та побудови кар’єри в майбутньому.

Достатня заробітна плата – це один із перших аспектів, який мене підштовхнув до опанування саме цієї професії. Було страшно, оскільки я в цьому нічого не розумію, але я ризикнула і дуже цьому рада.

Чому саме в цей час? Тому що немає кращого і особливого часу, щоб навчатись і змінювати своє життя на краще. А я впевнена, що з опануванням нової професії SEO воно буде гарантовано кращим!

Читати іншу історію