Бачити можливості навіть в кризові моменти

16 Червня 2022

Привіт! Мене звуть Марина і зараз я працюю у компанії LeadsDoit на посаді Junior ASO-specialist. До цього 5 років працювала інженером з формування кошторисів. Потім – переїзд до Києва, робота на тій же позиції вже у меблевій фірмі та останні 4 роки декрет з моєю чудесною донькою Адель.

Прийшла до ASO я випадково і, як би дивно це не прозвучало, через війну. У лютому ми жили натовпом у будинку з друзями-айтішниками. І ось тоді я подумала «як же круто, що попри все, вони мають роботу та продовжують працювати». Тоді ж мій друг, який працює в ІТ, порадив спробувати себе в ASO. Сказав, що це молодий напрям, який дуже швидко розвивається. І, якщо чесно, я ще жодного разу не пошкодувала, що прислухалась до його рекомендації та зробила саме такий вибір. 

Про Choice31 дізналася за його ж рекомендацією. Так я і потрапила на навчання, чому шалено рада.

Мабуть, підштовхнуло купити курс те, що це був час різких змін і думати та вирішувати треба було швидко. Плюс – підкупила розстрочка помісячно. Пройшовши безкоштовний урок, я зрозуміла, що ASO – дуже цікавий та точно перспективний напрям на найближчі кілька років.

Перші декілька лекцій було страшнувато, що нічого не розумітиму, не зможу все робити вчасно або робитиму з помилками. Перша моя домашка вийшла дуже слабка. Потім, з кожною лекцією, домашкою та практикою, ставало цікавіше і трохи легше. Неймовірно круті лектори, все дуже доступно – я взагалі до цього ніяк не була пов’язана з мобайлом, SEO, ASO або чимось подібним, тому фактично починала з повного нуля.

Дуже сподобалися проміжний та фінальний кейс-проєкти, тому що ми працювали у групах і це супердосвід!

Завдяки Choice31 я кардинально змінила своє життя, тому що тепер я сиджу вдома під ковдрою та працюю в класній креативній компанії і за це мені ще й гроші платять. Ідеально! 

Майбутнім студентам бажаю не здаватися після першої невдачі, а йти до своєї мети!

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію