Обирати перспективи замість стабільності

23 Жовтня 2022

Мене звати Настя, я з Одеси. Маю технічну освіту за напрямом «Метрологія, стандартизація, сертифікація та якість». Більше 4-х років працювала crew-менеджером у міжнародній Ship Management компанії.

До рішення піти на онлайн-курс і взагалі змінювати професію приходила дуууже довго. З одного боку – я вже спеціаліст з досвідом у певній досить цікавій професії та стабільним доходом, з іншого – не бачила для себе перспектив розвитку і бажаного майбутнього, не влаштовували умови роботи загалом у даній сфері. 

Через те, що більша частина мого оточення з ІТ/digital-сфери, я була знайома з різними напрямами та мала уявлення про умови роботи й можливості. Тому сфера дуже приваблювала. Розуміла, якщо я не спробую, то скоріш за все буду жалкувати. І коли – якщо не зараз.

Маю друзів і знайомих, які працювали та працюють у Netpeak Group, тому знала про Choice31 і мала розуміння цінностей та якості освіти. Після прийняття рішення перейти працювати у сферу ІТ/digital, розглядала два шляхи:

 1. Шукати роботу одразу з тим бекграундом та скілами що у мене є.

 2. Піти на курси, отримати нову професію, а вже потім – шукати роботу.

Розглядала декілька напрямів, в тому числі ASO. Під час обговорення з консультантом Choice31 дізналася, що курс ASO починається в цей же день і вирішила що час діяти, бо можна нескінченно наважуватися, але поки не почнеш пробувати не зрозумієш, що твоє, а що – ні.

Обрала ASO, бо почитавши та послухавши про те, що входить до обов‘язків спеціаліста цього напряму, я зрозуміла, що це буде мені цікаво. І щоденна діяльність тут відповідала моєму способу мислення. Плюс – цікавий та перспективний напрям, і відносно недовгий термін навчання.

Тому не шкодуйте витрачати гроші на навчання. Не ставтесь до вибору нової професії з надмірною важливістю – як до чогось, що на все життя. Дайте собі можливість пробувати та робити помилки.

Не бійтеся ставити будь-які запитання під час навчання, адже важливо добре все засвоїти та зрозуміти.

Будьте готовими до того, що буде не легко, часом можливо навіть дуже, але це нормально. І звісно, пам‘ятайте про свою мету.

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію