Отримала офер і стала ASO-фахівцем

29 Серпня 2022

Це було неймовірно. Пройшла навчання на першому потоці за спеціальністю ASO-фахівець. Спочатку була дуже скептично налаштована, оскільки новий напрям, до того ж і навчання онлайн.

Проте буквально одразу всі сумніви зникли. По-перше, на сайті є можливість переглянути безкоштовні вступні відео, які мають ознайомлювальний характер, але при цьому дуже змістовні та допомагають долучитися до цієї спеціальності.

По-друге, хочу висловити особливу подяку Іллі, який консультував з приводу курсу, дуже компетентно та змістовно відповів на всі мої запитання та до того ж допоміг зареєструватися на курс, я заповнювала заявку вже після закінчення набору.

Що стосується самого навчання. Програма прописана дуже грамотно та професійно. Постійний зв’язок з лекторами та кураторами. Протягом усього курсу був зворотний зв’язок, можливість ставити запитання та отримувати на них відповіді, навіть після пройдених лекцій. Весь теоретичний матеріал підкріплювався практичними завданнями та груповими проєктами. Після виконання практичних завдань направляли вичерпний фідбек від лектора з правками.

Після закінчення навчання Choice 31 допомагає у працевлаштуванні, я отримала офер.

Choice31, хочу Вам подякувати, ви великі молодці, робите свій проєкт дуже якісно, ​​успіхів і процвітання і більше класних студентів)

Читати іншу історію