Отримала офер і стала ASO-фахівцем

1 Вересня 2022

Це було неймовірно. Пройшла навчання на першому потоці за спеціальністю ASO-фахівець. Спочатку була дуже скептично налаштована, оскільки новий напрям, до того ж і навчання онлайн.

Проте буквально одразу всі сумніви зникли. По-перше, на сайті є можливість переглянути безкоштовні вступні відео, які мають ознайомлювальний характер, але при цьому дуже змістовні та допомагають долучитися до цієї спеціальності.

По-друге, хочу висловити особливу подяку Іллі, який консультував з приводу курсу, дуже компетентно та змістовно відповів на всі мої запитання та до того ж допоміг зареєструватися на курс, я заповнювала заявку вже після закінчення набору.

Що стосується самого навчання. Програма прописана дуже грамотно та професійно. Постійний зв’язок з лекторами та кураторами. Протягом усього курсу був зворотний зв’язок, можливість ставити запитання та отримувати на них відповіді, навіть після пройдених лекцій. Весь теоретичний матеріал підкріплювався практичними завданнями та груповими проєктами. Після виконання практичних завдань направляли вичерпний фідбек від лектора з правками.

Після закінчення навчання Choice 31 допомагає у працевлаштуванні, я отримала офер.

Choice31, хочу Вам подякувати, ви великі молодці, робите свій проєкт дуже якісно, ​​успіхів і процвітання і більше класних студентів)

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію