Після декрету все лише починається

1 Жовтня 2022

Мені 36 років і я – мама у декреті. Влітку я мала виходити на свою основну роботу, тому я задумалася про те, щоб змінити сферу діяльності. Моя посада до декрету – це керівник відділу роботи з клієнтами, а компанія, в якій я працювала, займалася виготовленням та продажем гідравлічного обладнання.

Моя професія була цікавою. Але я задумалася, що не хочу повертатися, бо це мені стало територіально далеко, графік уже не підходить. І взагалі здається, що я вже переросла цю кар’єрну сходинку.

Коли моєму малому було півроку, я задумалася, що варто освоювати професію онлайн. Оскільки я ще прив’язана до дитини, не було можливості десь навчатись, і карантин. Я почала моніторити ринок, але мені якось нічого не траплялося.

А потім моя подруга, яка працює SEO, підказала, що бачила школу від Netpeak. І все, вона кинула мені посилання на Choice31.

Я почала тестове навчання та зрозуміла, що SEO – це те, що мені дуже подобається. І взагалі – матеріал, подача, все відповідало тому, що я хотіла, і я залишилася в Choice31 на навчання.

Спочатку було дуже складно. Десь на 3-4 тижні я запитувала себе: навіщо я сюди влізла? Але вже гроші заплачені, думаю, треба йти далі! А потім, десь на 5 тижні, у мене вже з’явилося розуміння.

Інформація подається дуже чітко, змістовно і не розтягується на годину-дві-три. Лекції короткі і вони засвоюються просто супер. І дуже круто, що всі ці знання поєднуються із практикою.

Планую далі працювати за цією спеціалізацією, тому що мені подобається SEO-оптимізація. Я думаю шукати себе саме там!

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію