Обрала Webflow замість Tilda

12 Жовтня 2022

Я маркетолог і на роботі часто доводиться працювати з лендингами продуктів. Каюся, раніше використовувала Тільду, адже це був один із найпопулярніших варіантів на ринку. І там доволі просто працювати. Webflow привабив у якості аналога Тільді. І я дуже рада, що зробила цей вибір.

Для мене було важливим опанувати цю платформу з нуля, бо раніше я ніколи не працювала з Webflow. Самостійно гуглила деякі матеріали, але виникало багато питань: з підключенням оплати, з експортом коду. Тому вирішила, що навчатися у групі буде ефективніше.

Курс максимально практичний, а лектор просто вааау. Спершу було доволі складно, але усі на курсі дуже доброзичливі і з усім допомагають. Подобається нетворкінг у чаті, можна поставити будь-яке питання і отримати відповідь.

У нашій групі є і початківці, і більш досвідчені люди. Класно, що програма курсу побудована так, щоб корисно і цікаво було для людей з різними рівнями. Дякую!

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію