Прокачала свої знання у SEO

25 Січня 2023

Всім привіт, мене звати Аліна, я з міста Ужгород, займаюсь інтернет-маркетингом кілька років. Тепер для себе обрала новий напрям – це SEO-просування і я хочу стати в ньому хорошим спеціалістом. 

Курси, якщо чесно, не шукала спеціально – досить критично ставлюся зараз до різних курсів. Основний критерій вибору для мене – той, хто викладає, однозначно має бути з досвідом і результатами в напрямі, який він веде. Для мене важливо, щоб у лектора були успішні проєкти, які можна подивитися, оцінити.

Коли я натрапила на рекламу від онлайн-університету Choice31 і там було написано, що вони є партнерами Netpeak Group, то одразу записалась. Поясню чому: якщо ви не в інтернет-маркетингу, то можливо не знаєте, що компанія Netpeak досить довго на ринку і має надзвичайно хороші результати, свої власні проєкти та продукти з інтернет-маркетингу.

Тобто, це лідери ринку, які допомагають з просуванням іншим лідерам ринку. Для мене це означало, що знання мають бути топові. Раніше ніколи не бачила від них курсів. І як тільки дізналась, що є така можливість, то одразу ж записалась. 

Самі курси проходили просто супер, організація на вищому рівні. Теми поділені на підтеми і по кожній підтемі викладачем був спеціаліст – працівник компанії Netpeak.

Тобто, людина в цій професії і вона викладає, показує на практиці, як вона це робить. Потім ми, студенти, виконуємо свої домашні завдання. 

Ще дуже-дуже великим плюсом було те, що ми по кожній темі мали можливість спілкуватися онлайн зі своїм лектором і ставити йому питання, якщо ми щось не зрозуміли або у нас є додаткові питання. Тому однозначно рекомендую ці курси. 

Тепер я маю за плечима впевненість, хороший фундамент. Можу навіть назвати це досягненням – закінчивши курси, отримати диплом від компанії, яка є лідером ринку. Такі знання – вони варті уваги однозначно.

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію