Я хочу працювати, я хочу отримувати досвід і хочу розвиватися як SEO фахівець

17 Жовтня 2022

Мене звуть Людмила Северин. Я закінчила курс SEO-фахівця у Choice31 у квітні цього року. На сьогоднішній день я працюю над SEO аудитом сайту банку, представники якого хочуть, щоб надалі велася оптимізація сайту, плюс чекаю на відповідь за тестовим завданням іншої компанії. Плюс є компанії, які зі мною проводять зустрічі в онлайн-форматі з питання роботи. Все це завдяки команді Choice31, точніше, Юлії Гузенко. 🤩

Створено чат у Телеграм з працевлаштування, де Юлія скидає нам ресурси для реєстрації, повідомлення про лайв зустрічі з питань працевлаштування, вакансії… Вакансії є!!!

Я була на лайв зустрічі з питань працевлаштування та правильного складання CV. Дуже інформативна та класна лекція, після якої я переробила своє резюме. Дякуємо лекторам Ксенії Алікіній та Вікторії Наливайко. Я реєструвалася на всіляких платформах, таких як BazaIT, Linkedin, Djinni та ін.

Команда Choice31 робить величезну роботу з працевлаштування і це двостороння робота, значна частина якої залежить від самої людини.

Від мене – наскільки я готова до роботи, до складання резюме, реєстрації на сайтах і платформах, до відстеження вакансій. Це займає час. Весь цей процес не миттєвий, і це нормально.

Я не знаю, як далі складеться у мене з роботою, але я точно знаю, що я хочу розвивати ті скіли, які я отримала в навчанні, на практиці. Я хочу працювати, я хочу отримувати досвід і хочу розвиватися як SEO фахівець!

Окреме спасибі нашому куратору Насті за підтримку та віру в нас, за нагадування про зустрічі, за корисні посилання та багато чого ще… Настя, дякую за те, що ти є.

Я вдячна команді Choice31, яка продовжила як процес навчання, так і реальну допомогу у працевлаштуванні своїх випускників. Юля, дякую тобі за твою неймовірну роботу, увагу та зворотний зв’язок. ❤️ Так чудово, що і після навчання є можливість спілкуватися та зустрічатися на лайв зустрічах. Це неймовірно круто. Слава Україні.

Читати іншу історію