Я хочу працювати, я хочу отримувати досвід і хочу розвиватися як SEO фахівець

17 Жовтня 2022

Мене звуть Людмила Северин. Я закінчила курс SEO-фахівця у Choice31 у квітні цього року. На сьогоднішній день я працюю над SEO аудитом сайту банку, представники якого хочуть, щоб надалі велася оптимізація сайту, плюс чекаю на відповідь за тестовим завданням іншої компанії. Плюс є компанії, які зі мною проводять зустрічі в онлайн-форматі з питання роботи. Все це завдяки команді Choice31, точніше, Юлії Гузенко. 🤩

Створено чат у Телеграм з працевлаштування, де Юлія скидає нам ресурси для реєстрації, повідомлення про лайв зустрічі з питань працевлаштування, вакансії… Вакансії є!!!

Я була на лайв зустрічі з питань працевлаштування та правильного складання CV. Дуже інформативна та класна лекція, після якої я переробила своє резюме. Дякуємо лекторам Ксенії Алікіній та Вікторії Наливайко. Я реєструвалася на всіляких платформах, таких як BazaIT, Linkedin, Djinni та ін.

Команда Choice31 робить величезну роботу з працевлаштування і це двостороння робота, значна частина якої залежить від самої людини.

Від мене – наскільки я готова до роботи, до складання резюме, реєстрації на сайтах і платформах, до відстеження вакансій. Це займає час. Весь цей процес не миттєвий, і це нормально.

Я не знаю, як далі складеться у мене з роботою, але я точно знаю, що я хочу розвивати ті скіли, які я отримала в навчанні, на практиці. Я хочу працювати, я хочу отримувати досвід і хочу розвиватися як SEO фахівець!

Окреме спасибі нашому куратору Насті за підтримку та віру в нас, за нагадування про зустрічі, за корисні посилання та багато чого ще… Настя, дякую за те, що ти є.

Я вдячна команді Choice31, яка продовжила як процес навчання, так і реальну допомогу у працевлаштуванні своїх випускників. Юля, дякую тобі за твою неймовірну роботу, увагу та зворотний зв’язок. ❤️ Так чудово, що і після навчання є можливість спілкуватися та зустрічатися на лайв зустрічах. Це неймовірно круто. Слава Україні.

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію