Як отримати роботу ще під час навчання

16 Березня 2022

Мені 45 років, я із Харкова. Здобувши в інституті диплом інженера, жодного разу не працювала за спеціальністю. У ті часи однією із популярних професій була менеджер з продажу. Я була і торговим агентом, і менеджером, на останній такій посаді поєднувала ще й з адмініструванням сайту. Так з’явилася моя любов до сайтів.

Коли я помітила, що класичні (офлайн продажі В2В) відмирають, йдуть в онлайн, я почала шукати ким хочу і можу бути через 5-7 років. Продовжувати кар’єру в онлайн-продажах не хотіла, у перспективі бачилися лише працівники супермаркетів чи няні.

Такого майбутнього я собі не хотіла і почала дивитися на нові професії.

Спочатку пішла на курси SMM (при тому, що до цього в жодній із соцмереж не була 😆), зрозуміла – не моє. Потім були курси SEO (не Choice31). І тут я нарешті зрозуміла, чим хочу займатися! А ще хочу до агенції. Найкраща – Нетпік. Але мене попросили набратися досвіду десь хоча б півроку.

Я влаштувалась помічником SEO-фахівця у компанію в Харкові та через 8 місяців зробила ще одну спробу потрапити до команди Нетпіку. На жаль, завалилася на етапі співбесіди.

І десь у цей час мені в соцмережах трапляється реклама курсів Choice31. Головним тригером прийняття рішення була обіцянка у сприянні працевлаштуванню.

Незважаючи на те, що за плечима були вже курси та невеликий досвід, тут я отримала багато нових знань та практичних вмінь. Сподобалися фішки досвідчених фахівців-лекторів, структура занять та команда Choice31, підтримка кураторів та педагогів.

І вже майже на фінішній прямій курсу моє резюме знаходять в архівах сайту з працевлаштування та пропонують знову спробувати свої сили. Конкурсне завдання, дві співбесіди, купа нервів та переживань – все позаду.

Попереду кар’єра SEO-фахівця у Нетпіку!

Читати іншу історію