Я поглинув цей курс як неймовірно приготовану страву

6 Лютого 2023

Для меня одной из главных вещей в человеке, является стремление к развитию. И одно из моих тайных удовольствий, есть было и будет, положительное влияние на жизнь других людей посредством личного примера, совета или творчества.

В школе Choice31, как и в нашем потоке ASO 4.0, я встретил таких же людей, которые получают удовольствие от того, что кто-то стал умнее, добрее, гармоничнее.

Я поглотил этот курс, как невероятно приготовленное блюдо, созданное из прекрасно подобранных ингредиентов. Асе большое спасибо, за вдохновение и скромные улыбки.

Спасибо нашим менторам-сталкерам за то, что провели нас по этим джунглям терминологии, алгоритмов и правильно поставленных задач. Наш поток передает эстафету последующим поколениям школы Choice31 и помните: “Если в вас родились сомнения, то не сомневайтесь в себе и в своих силах. Просто почувствуйте поток и входите в него!”

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

19 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

3 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

12 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

9 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
41 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію