Шанс почати щось нове і ніколи на цьому не зупинятись

23 Січня 2023

Привіт👋🏻 Дякую команді Choice31 за неймовірний проєкт! Хочу сказати декілька слів про організацію і докладені зусилля. Першим враженням, яке з’явилось на початку курсу, були відчуття неймовірної підтримки і віри у мої сили.

Це додавало наснаги і змушувало рухатись вперед, коли здавалося, що «таке складне – мабуть, не моє» і варто було б на цьому вже прощатись з ідеєю.

Та на підмогу тобі і на вгамування всіх «та ну», приходять люди, що відволікають від злих думок, надсилаючи в чат пояснення «Чому хочеться все покинути і як цьому протистояти». Коли переносять твій дедлайн, бо «голова відмовилась співпрацювати» через все, що відбувається з нами зараз і треба часу прийти до тями.

Коли радіють твоїм успіхам і співчувають невдачам разом з тобою, коли розбирають по крупиночці незрозумілий матеріал, щоб
ти все зміг…

Стає зрозуміло – ці уроки створені не просто для того, щоб заробити на ще одному потоці студентів чи створити, бо конкуренти теж роблять. Choice 31 і всі, хто до цього причетні віддають велику частину себе в цей проєкт – віддають свої, роками напрацьовані, знання, віддають свої недоспані ночі, віддають свою турботу і великий професійний запал кожному, хто старається дотягнутися до АСО, – щоб дати тобі (і мені теж 🙂 шанс почати щось нове і ніколи на цьому не зупинятись.

Дякую за все! Ви – МОЛОДЦІ!

Читати іншу історію