UI/UX дизайнерка пройшла курс Webflow Developer

23 Січня 2023

Я UI/UX designer freelancer і курс мені був потрібен для власного розвитку. Перш за все, хочу сказати дякую за ваші старання. Дійсно відчувалося, що ви старалися зробити все якнайкраще. Все, що я хотіла, це пройти курс по Webflow і доробити кейс для портфоліо. 

Всі пункти від точки А – виконано💪🏻

Навчання проходило у не нав’язливому форматі. Не було жорстких дедлайнів. Це дало змогу отримати відчуття задоволення від навчання, а не нервувати з приводу зірваних дедлайнів. Не було відчуття «конвеєрності». Відчувалось, що Йосип старається максимально допомогти кожному студентові.

Підтримка кураторів мені не знадобилась , але я знала, що в разі виникнення питань є до кого звернутись.

Я зрозуміла, що зараз не може бути шаблонних рішень в роботі, потрібно унікально підходити до роботи з кожним клієнтом. Після курсу моя самооцінка, як спеціаліста, значно підвищилась.

Сподобався формат курсу, тому що кожен робив верстку під свій макет, тобто найбільш наближено до реального проєкту. Круто, що лекції були у вигляді воркшопу, відразу розумієш логіку дій та інструменту.

Йосип дуже офігезно доносить інформацію. Повторює по 100500 разів, якщо треба, і переймається чи всі все зрозуміли. Після курсу в мене залишились тільки позитивні враження. Не пошкодувала, що пішла саме на курс від Choice 31.

Переглянути випускний проєкт Ольги на Webflow можливо ось тут.

Читати іншу історію