Відгук про лектора Webflow

17 Жовтня 2022

Треба сказати, що Кобі (лектор) приділяє дуже багато уваги матеріалу, до найдрібніших деталей відповідає на питання і розкриває навіть дрібні теми. Видно, що йому самому цікавий навчальний процес, роль викладача, розбиратися з нестандартними питаннями та і подобається сам вебфлоу.

Видно також, що Кобі бажає дати змістовну основу і базу взагалі з верстки, щоб ти міг розуміти й поза межами вебфлоу, що відбувається у HTML і CSS взагалі, та як потрібно правильно будувати сайти взагалі. Також приємно, що Кобі не жалкує часу і навіть коли вже закінчилась лекція все одно відповідає на питання та приділяє усім увагу.

Також він створив вікі де можна дочитати і закріпити все що було на уроці і навіть більше. Дуже дякую Кобі і Чойс, адже допомогли мені розібратися з тим як працює вебфлоу і верстка взагалі.

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

18 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

4 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

14 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

12 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
47 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію