Я Іра, класичний світчер. В минулому – лікар дерматовенеролог

23 Березня 2023

Привіт, я Іра, класичний світчер. В минулому – лікар дерматовенеролог 🙂

В лютому закінчила PPC 4.0. Хочу поділитися своїми враженнями від курсу.

Я навчалась по грантовій програмі, пройшла конкурс в декілька шкіл в рамках IT Generation. Рада, що зупинила свій вибір саме на Choice31. На курсі ніхто не ллє воду, вчать на практиці запускати різні типи рекламних кампаній в Google, Meta, TikTok, LinkedIn. Хто хоче прокачати свої хард скіли, то вам точно в Choice31. 

Нашим РМ на курсі була Іра Кочерко – вона мегапрофесіонал і на своєму місці. Так співпало, що під час навчання у нас часто були проблеми зі світлом і інтернетом через кляту р*сню. Іра максимально ввійшла в наше становище і намагалась допомогти кожному студенту (переносила дедлайни, надала офлайн доступ до матеріалів). На початку навчання був момент, коли частина групи не зрозуміла одну з тем. Іра моментально відреагувала і на наступний день додала нам вебінар з ментором, де Дмитро все пояснив і закрив наші питання. 

На курсі у нас були ментори, котрі відповідали на сотні запитань після лекцій і під час виконання домашок. Нам дуже пощастило з ментором Дмитром Підгорним, адже він вміє мега складні речі пояснювати дуже просто. Ну от хто інший зміг би пояснити (саме пояснити, а не просто пройтись по верхах) Google Analytics і GTM за 4 години? А його коментарі під час написання стратегій, то підпал 🔥.

Також нашим ментором була Аліна Тітова. Аліна, якщо ти будеш це читати, то дякую тобі велике за терпіння і відповіді на десятки моїх запитань. Я б, напевне, саму себе послала далеко і надовго, але ти все одно продовжувала мені допомагати розібратись, що ж не так я зробила під час налаштування пікселя в Meta.

Лектори –  крутезні, РРС спеціалісти middle і senior рівня. Дають сильну теоретичну базу з закріпленням знань на практиці. 

Після закінчення курсу на вас буде чекати Карʼєрний центр. Тут студентів готують до співбесід і допомагають написати сильне резюме. Нашому потоку дуже пощастило, бо нашим рекрутером-помічником стала Марина Білецька. Вона неймовірно крута 😍. Знаєте, вона дуже схожа на Енід з Уенсдей. Така ж відкрита, завжди усміхнена і щиро хоче допомогти кожному студенту отримати оффер. Особисто для мене вона зіграла ключову роль під час підготовки до співбесіди в Netpeak. Її поради допомогли  відчувати себе впевненіше і нічого не боятись. 

Як результат навчання в Сhoice31, я вмію запускати пошукові, медійні, торгові кампанії в Google i YouTube, знайома з GA і GTM, вмію запускати таргетовану рекламу в Meta, TikTok, LinkedIn, маю базові знання по роботі з бюджетами. Трохи моєї особистої статистики – відправила резюме в 5 компаній, пройшла до етапу співбесід в 4 з них і отримала оффер менше ніж за місяць після закінчення навчання. 

Сhoice31, то все завдяки вам ⭐️

Читати іншу історію

Чому бажаєш навчитися?

Дизайн

Для дизайнерів, маркетологів та власників бізнесів, які прагнуть прокачати свої знання дизайн-сервісів

1 курс
Інше

Бізнес-англійська, інтенсив з української, безконфліктна комунікація, Google таблиці, і найважливіше для всіх, хто шукає себе – профорієнтація. Прокачай свої професійні навички

19 курсів
Маркетинг

Без маркетингу неможливий жоден бізнес або проєкт. Виходь на наступний рівень у своїй роботі або опановуй нову професію

3 курси
Менеджмент

Must-have для керівників та менеджерів, а також тих, хто бажає ними стати. Хочеш працювати з проєктами в IT? Відкривай професії Project Manager та Business Analyst

12 курсів
Нетехнiчне IT

Увійди в ІТ без необхідності писати код, опануй професію з нуля

9 курсів
Продажі

Для менеджерів з продажів та керівників, які прагнуть рости та сприяти розвитку своєї команди

1 курс
Усі курси
41 курсів
Не знаєш що обрати?

Отримай кар'єрну консультацію